UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A największy bałagan przy zabytkowym kościele. Kto wreszcie postawi się tym lewakom. Bo co, bo knajpy muszą zarobić? Bo dilerzy mają bliżej? Bo panienki..... ?
A największy bałagan przy zabytkowym kościele. Kto wreszcie postawi się tym lewakom. Bo co, bo knajpy muszą zarobić? Bo dilerzy mają bliżej? Bo panienki..... ?