UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A największy bałagan przy zabytkowym kościele. Kto wreszcie postawi się tym lewakom. Bo co, bo knajpy muszą zarobić? Bo dilerzy mają bliżej? Bo panienki..... ?


Anuluj