UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę o informację jaki jest ślad węglowy który został wyemitowany dla produkcji paneli fotowoltaicznych o mocy 200MW ? Jaki ślad węglowy zostanie wyemitowany podczas instalacji tego sprzętu? W jaki sposób panele po wyczerpaniu swojej żywotności zostaną zutylizowane i jaki ślad węglowy zostanie wyemitowany z tego tytułu? Jaki będzie bilans zużytej energii i śladu węglowego do produkcji i montażu w stosunku do energii jaką wytworzą panele? Ile z wytworzonej energii poniesie stratę w skutek przesyłu siecią?
ciekawehmm