UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy będą zatrudnieni do odśnieżania tej elektrowni? Bo jeśli kiedyś sypnie śniegiem i skuje mrozem...

Bezproblemowy

Anuluj