UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy będą zatrudnieni do odśnieżania tej elektrowni? Bo jeśli kiedyś sypnie śniegiem i skuje mrozem...
Bezproblemowy
Czy będą zatrudnieni do odśnieżania tej elektrowni? Bo jeśli kiedyś sypnie śniegiem i skuje mrozem...
Bezproblemowy