UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do wszystkich komentarzy i argumentów dodałbym jeszcze jedną uwagę. W mieście zbyt wcześnie wyłączają światła rano, a zbyt późno włączają popołudniu. Nawet popatrzcie na zdjęcie artykułu. Jest mocna szarówa, ciemno, a światła już są wyłączone. Jak jest dobra pogoda jak teraz to jeszcze ujdzie. Ale jak pada deszcz, są chmury, piesi ubrani na czarno, oślepiające światła kierowców z naprzeciwka - ludzie Was NIE WIDAĆ.