UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest coś co trudno zrozumieć a co dopiero akceptować to się nazywa kultura poruszania się po jezdni bo przepisy to swoją drogą ! Pierwszeństwo przejazdu dla pieszych nie jest wymysłem polskich polityków lecz kopiowane z krajów gdzie to się już dawno sprawdziło i tak przytoczę osobisty przykład... będąc 15 lat temu w Norwegii dochodzę do pasów, mam czerwone więc czekam a podjeżdżający samochód mając zielone widzi mnie przed pasem i zatrzymuje się pokazując z ukłonem bym przechodził na czerwonym, po jakimś czasie przyjechała córka która tam jest wiele lat i idziemy do przejścia, ja się zatrzymuje a ona jak koń z klapkami wychodzi na pasy, dopiero zatrzymała się gdy zareagowałem. Ten przykład mówi że to pierwszeństwo dla pieszych nie jest adekwatne !