UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@A_L - Dokładnie jestem już po 60- tce i zgodnie z nauką od pierwszej klasy podstawowej, zawsze patrzę w lewo, prawo bo psycholi na jezdni nie brakuje ! Większość na żółtym nie zatrzymuje się tylko dodaje gazu ale problem poruszony jest trafiony bo każdego dnia obserwuje też innych przed wejściem na pasy, widać bardzo często że nie spojrzy w lewo a na głowie kaptur i słuchawki ! Nie dociera ryzyko niebezpieczeństwa bo ma w pojone że ma pierwszeństwo.....


Anuluj