UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz jechać tak by zapanować nad autem, inaczej jest to ulubione sformułowanie policjantów, które zawsze wskazuje Twoją winę - co by się nie działo - nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze. I nie ważne, że zarządca drogi nie dba i drogę, i jest zasypana śniegiem, dziurawa - w tym kraju to jednym prostym sformułowaniem - kierowca odpowiada za wszystkich w koło.
okoniowaty