UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zmotoryzowany - To przeczytaj sobie w prawie o ruchu drogowym czym jest ustąpienie pierwszeństwa pieszemu i skończą się głupie interpretacje kto i co. Jak ustepujesz pojazdowi na głównej drodze jadąc z podporządkowanej to się nie zastanawiasz czy on już jest na skrzyżowaniu, czy może skręci, tylko czekasz. Tak samo rób z pieszymi i wszystko będzie grało.
Bobo