UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@A_L - Jestem kierowcą i pierwszeństwo pieszych to właściwe rozwiązanie, ale jednak przechodnie faktycznie za bardzo wieżą w swoje prawa.

jjj

Anuluj