UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jak to ?? Majac PIERWSZENSTWO ?? toz to nie mozliwe wg. przepisow !!! Mam pierwszensto to leze, bo MOGE !!! Tęsknie za zasada, "w lewo, w prawo i JESZCZE RAZ w lewo... "
Zmotoryzowany
Ale jak to ?? Majac PIERWSZENSTWO ?? toz to nie mozliwe wg. przepisow !!! Mam pierwszensto to leze, bo MOGE !!! Tęsknie za zasada, "w lewo, w prawo i JESZCZE RAZ w lewo... "
Zmotoryzowany