UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jak to ?? Majac PIERWSZENSTWO ?? toz to nie mozliwe wg. przepisow !!! Mam pierwszensto to leze, bo MOGE !!! Tęsknie za zasada, "w lewo, w prawo i JESZCZE RAZ w lewo... "

Zmotoryzowany

Anuluj