UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Piesi, nie ufajcie bezgranicznie w swoje pierwszeństwo ! Nie bronię w tym przypadku kierowcy ale warto zawsze przed wejściem na pasy rozejrzeć się czy samochód zwalnia czy nie.

A_L

Anuluj