UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzialalismy razem w Towarzystwie Przyjaciol Ziemi Elblaskiej Jaszczur ", opracowalismy wraz z Wojtkiem Naganowskim " Raport w sprawie elblaskie kultury... ", bardzo zdolny czlowiek. RIP Grzegorz... !


Anuluj