UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzialalismy razem w Towarzystwie Przyjaciol Ziemi Elblaskiej Jaszczur ", opracowalismy wraz z Wojtkiem Naganowskim " Raport w sprawie elblaskie kultury... ", bardzo zdolny czlowiek. RIP Grzegorz... !
Dzialalismy razem w Towarzystwie Przyjaciol Ziemi Elblaskiej Jaszczur ", opracowalismy wraz z Wojtkiem Naganowskim " Raport w sprawie elblaskie kultury... ", bardzo zdolny czlowiek. RIP Grzegorz... !