UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na strzelnicy przy Łęczyckiej prawie codziennie tak naparzają, że w centrum miasta słychać. Wtedy zwierzęta domowe i leśne z Bażantarni się nie boją? Im bliżej Łęczyckiej lub Chrobrego ktoś mieszka, tym większy huk wystrzałów. I co? I nic. Może pieski i jelonki wiedzą, że to wojskowa broń i wtedy czują się bezpieczne, a nawet stają do hymnu i salutują. Hehehe xD
Pach pach