UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według peowców wszystko gra... oni mówią że pociągi jeżdżą zgodnie z planem a nawet są szybciej jak POwinny, tylko nie wszyscy to widzą. Ci co widzą spóźnienia to wróg albo od Kaczyńskiego są oni i sypią piach w tryby.