UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Osoby, wybierające się z Elbląga w podróż pociągiem, powinny się liczyć ze sporymi utrudnieniami. - Na dworcu hula wiatr, " - zrobiliście mi dzień. Leje ze śmiechu.

KapitanSzyderca

Anuluj