UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Osoby, wybierające się z Elbląga w podróż pociągiem, powinny się liczyć ze sporymi utrudnieniami. - Na dworcu hula wiatr, " - zrobiliście mi dzień. Leje ze śmiechu.
KapitanSzyderca
"Osoby, wybierające się z Elbląga w podróż pociągiem, powinny się liczyć ze sporymi utrudnieniami. - Na dworcu hula wiatr, " - zrobiliście mi dzień. Leje ze śmiechu.
KapitanSzyderca