UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest żurek? Ten rząd to jakaś parodia... Kolej chodzi tak samo jak NFZ... Likwidują oddziały położnicze a 3 miliardy dają na propagandę Tuska tvp w likwidacji. Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!
Gdzie jest żurek? Ten rząd to jakaś parodia... Kolej chodzi tak samo jak NFZ... Likwidują oddziały położnicze a 3 miliardy dają na propagandę Tuska tvp w likwidacji. Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!