UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ewa.M. - Tak skarbie tylko nie wspomniałaś o ludziach ci każdego dnia muszą do pracy dojechać ? A dojeżdżają z Elbląga do Gdańska i stacji po drodze, co z nimi ? Urlop i czekamy na pogodę ?
@Ewa.M. - Tak skarbie tylko nie wspomniałaś o ludziach ci każdego dnia muszą do pracy dojechać ? A dojeżdżają z Elbląga do Gdańska i stacji po drodze, co z nimi ? Urlop i czekamy na pogodę ?