UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawpuszczali miliony obiboków z kraju, którego nazwy cenzura nie przepuszcza, a teraz się obudzili z zagrożeniem ze Wschodu. Zagrożenie wysłało już drony i wystrzeliło w Polskę rakietę, przez którą zginęli ludzie i rząd nawet paluszkiem nie pogroził.