UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak już otrzymałem i przeczytałem ! Uważam to za pozytywny krok bo świadomości z zagrożenia i zachowania się podczas mamy nie wiele mimo że mam za sobą trochę lat życia ! Pytanie ile młodych ludzi którzy deklarują ucieczkę z Elbląga albo z Polski przeczyta ten poradnik bezpieczeństwa ! Zabrakło mi lokalizacji schronów ale może to celowe dla zatajania a może ich nie ma ?


Anuluj