UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można mieć wątpliwości czy facet który kiepsko zarządzał na różnych pozycjach technicznych w odlewni Alstom/GE, który był przewodniczącym i grabarzem elblaskiego oddziału STOP teraz poprowadzi NOT do "działań na rzecz elblaga". Ktoś wśród tych starszych panów słyszał o AI ?
Kocia morda