UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można mieć wątpliwości czy facet który kiepsko zarządzał na różnych pozycjach technicznych w odlewni Alstom/GE, który był przewodniczącym i grabarzem elblaskiego oddziału STOP teraz poprowadzi NOT do "działań na rzecz elblaga". Ktoś wśród tych starszych panów słyszał o AI ?

Kocia morda

Anuluj