UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy powstanie w Elblągu cmentarz dla zwierząt? Wielu właścicieli psów i kotów skorzystałoby. Weźcie na wzór taki cmentarz w Gdańsku.
Kocia Kicia
A kiedy powstanie w Elblągu cmentarz dla zwierząt? Wielu właścicieli psów i kotów skorzystałoby. Weźcie na wzór taki cmentarz w Gdańsku.
Kocia Kicia