UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy powstanie w Elblągu cmentarz dla zwierząt? Wielu właścicieli psów i kotów skorzystałoby. Weźcie na wzór taki cmentarz w Gdańsku.

Kocia Kicia

Anuluj