UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że dobra decyzja bo patrząc na tych idiotów którzy chodzą dzisiaj po ulicach to pewnie nie jednemu zachciałoby się morsować i to jeszcze po flaszce :)
Adam95559
Oczywiście że dobra decyzja bo patrząc na tych idiotów którzy chodzą dzisiaj po ulicach to pewnie nie jednemu zachciałoby się morsować i to jeszcze po flaszce :)
Adam95559