UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście że dobra decyzja bo patrząc na tych idiotów którzy chodzą dzisiaj po ulicach to pewnie nie jednemu zachciałoby się morsować i to jeszcze po flaszce :)

Adam95559

Anuluj