UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze traktorki ustroicie świątecznie, no przecież tylko chłopi pracują i basta. Reszta niech stoi w drodze do pracy. Nie zbieracie kasy na jakiś szczytny cel? Widać, że zimą nic nie robicie, nudy, nudy... idziemy powarcholić. Jak nikt, potraficie skłócić ludzi.
Asio