UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WolneMedia.pl - "Do analfabetów umiejących tylko powtarzać teksty z TVPolszTVN'ów... " - Gdyż i tak jest to o 90% lepiej dla Polski niż "żądy" podłych oszustów i cwaniaków (co pisaki udowodnili przez 8 lat) - Więc kiedy TO zrozumiesz, bo ciągle powtarzasz teksty z TV Zarublika, czy też TV Czekam?
Netkot