UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Bzdury to łykają ci co są zwolennikami obecnej polityki UE, Unia zrobiła pośmiewisko z Europy, ludzie rządzący od wielu lat UE z obecnej opcji politycznej pani von der Leyen doprowadzili do degradacji europejskiego przemysłu, a teraz swoją polityką rozwalają europejskie rolnictwo, jeszcze nie było tak, aby rolnicy z całej Unii zjednoczyli się w protestach przeciwko szkodliwej polityce rolnej UE. To nie jest normalne, że na rolnictwo i firmy w UE nakłada się coraz to nowe wymogi kosztowne, regulacje, obowiązki, kary a sprowadzać się chce żywność z krajów, które tych wymogów nie spełniają, stosują zakazane w UE pestycydy, uprawia się tam GMO, co u nas jest zakazane, tak samo stosuje się w niektórych krajach hormony przy produkcji zwierzęcej. Wytłumacz może gdzie tu sens? Skoro tam nie przestrzegają norm UE to po co u nas wprowadzają je na przemysł i rolnictwo powodując degradację tych sektorów? Co do Rosji to przecież najważniejsze kraje UE i różni politycy z nich robili dobre interesy z Rosją, więc nie rozumiem czemu pisząc o Braunie nie piszesz o dobrych relacjach Putina i interesach jego z Niemcami o NS2,czemu nie napiszesz u kogo Putin w Austrii na weselu tańcował, o tym jak Francja sprzedawała uzbrojenie i technologie Putinowi? Rolnicy to akurat protestują w słusznej sprawie, w interesie Polski i UE, polskiego przemysłu spożywczego i maszynowego związanego z polskim rolnictwem.


Anuluj