UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - "Na przełomie tych lat Polska zostanie uwolniona z macek UE" - Masz nadzieję, że podli oszuści przejmą 100% władzy w Polsce. Zapomnij. Są jeszcze w Polsce uczciwi ludzie i z UE nie wyjdziemy, eksitku
Netkot