UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polexit - "Na przełomie tych lat Polska zostanie uwolniona z macek UE" - Masz nadzieję, że podli oszuści przejmą 100% władzy w Polsce. Zapomnij. Są jeszcze w Polsce uczciwi ludzie i z UE nie wyjdziemy, eksitku

Netkot

Anuluj