UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rolnikowi ciągnik czy kombajn z importu nie jest be, a nasz Ursus upadł bo import to i mi żywność z importu nie przeszkadza, jedno i to samo g. kupę chemi i randapu i nie pitolcie że tego g. nie używacie
Ass
Rolnikowi ciągnik czy kombajn z importu nie jest be, a nasz Ursus upadł bo import to i mi żywność z importu nie przeszkadza, jedno i to samo g. kupę chemi i randapu i nie pitolcie że tego g. nie używacie
Ass