UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rolnikowi ciągnik czy kombajn z importu nie jest be, a nasz Ursus upadł bo import to i mi żywność z importu nie przeszkadza, jedno i to samo g. kupę chemi i randapu i nie pitolcie że tego g. nie używacie

Ass

Anuluj