UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - To się mocno zdziwisz wynikami głosowania na wsi. Pojeżdżą, pokrzyczą a w domku w kajetach terminy składania wniosków na dopłaty z Brukseli mają zapisane na czerwono jako obowiązkowe i należne :-)
@Polexit - To się mocno zdziwisz wynikami głosowania na wsi. Pojeżdżą, pokrzyczą a w domku w kajetach terminy składania wniosków na dopłaty z Brukseli mają zapisane na czerwono jako obowiązkowe i należne :-)