UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Deunizacja - Jakże mi przykro. a ty potrafisz się "wypowiadać"czy tylko ujadać towarzyszu polexit
Nielubiekaczek
@Deunizacja - Jakże mi przykro. a ty potrafisz się "wypowiadać"czy tylko ujadać towarzyszu polexit
Nielubiekaczek