UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu się im nudzi po żniwach. Protestowali przeciwko wejściu do UE to stali przy 30 letnich ciapkach.20 lat dopłat do wszystkiego, zero podatków, wszędzie przywileje jak KRUS. Teraz ciągniki za bańkę i dalej im krzywo czapka stoi. Hipokryci.


Anuluj