UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro Unia negocjowała to przez 25 lat, to dlaczego słyszymy o tym dopiero teraz, gdy chcą to wprowadzić? Czy rolnicy uczestniczyli w tych negocjacjach?
Skoro Unia negocjowała to przez 25 lat, to dlaczego słyszymy o tym dopiero teraz, gdy chcą to wprowadzić? Czy rolnicy uczestniczyli w tych negocjacjach?