UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bez przesady! ani nie było zimno ani potrawy z foodtrucków nie parzyły w usta. Mi się ta forma spotkania podobała, można było spotkać rzadko widywanych kolegów i koleżanki z innych zakładów, działów. Można było swobodnie porozmawiać, pośmiać się. Jedzenie było bardzo dobre i atmosfera przyjemna.