UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
warszawa... tam byli i są ci co mają nam załatwiać. ale poczekamy.. będą żniwa.. będą kombajny.... będziemy dzwonić.
warszawa... tam byli i są ci co mają nam załatwiać. ale poczekamy.. będą żniwa.. będą kombajny.... będziemy dzwonić.