UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Umowa z tzw. blokiem Mercosur nie zabrania sprzedaży i zakupu produktów polskich rolników. Zamiast byle jakich wyrobów z tamtych krajów może i tańszych ale zdrowiu szkodzących, każdy Polak kupi smaczne i zdrowe choć może nieco droższe wyroby polskich rolników. Nie wiem czego obawiają się rolnicy. Nie wierzą w polską społeczną i gospodarczą solidarność i troskę o rolnictwo polskie? Każdy, kto teraz od lat kupuje smaczne produkty od rolników będzie mógł to przez kolejne lata dalej robić.

Czy

Anuluj