UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisowski chłop to egoistą i obludnik. Tanie ruskie nawozy są OK. Tania żywność z Ameryki jest BEEE. Dopłaty z Unii są OK ale Unia jest BEEE
pisowska pato Polska
Pisowski chłop to egoistą i obludnik. Tanie ruskie nawozy są OK. Tania żywność z Ameryki jest BEEE. Dopłaty z Unii są OK ale Unia jest BEEE
pisowska pato Polska