UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@NOT zróbcie coś - Obawiam się, że spóźniłeś się z tym błyskotliwymi pomysłami. Ta odlewnia to już wydmuszka. Większość urządzeń została zdemontowana i sprzedana. Odlewnia to już czas przeszły dokonany


Anuluj