UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrzesza "odlewników' dobrze że jeszcze istnieje Elzamech w tym mieście, to może kilku odlewników tam się ostało, bo za płotem to powstał wielki gołębnik dzięki GE i związkom które ratować odlewni nie chciały.

stef

Anuluj