UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrzesza "odlewników' dobrze że jeszcze istnieje Elzamech w tym mieście, to może kilku odlewników tam się ostało, bo za płotem to powstał wielki gołębnik dzięki GE i związkom które ratować odlewni nie chciały.
stef