UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszytko fajnie i pięknie, ale nic z tego nie wynika, te zrzeszenia, sTOWARZYSZenia, konferencje, zarządy, prezesi, federacje, to tylko puste słowa, slogany.. zero wymiernych i namacalnych korzyści. To nic nie znaczy i nic nie wnosi.