UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ufff.. już myślałem, że to inni "inżynierowie" przybędą do Elbląga.. ale mnie nastraszyliście.. nie ładnie..
Ufff.. już myślałem, że to inni "inżynierowie" przybędą do Elbląga.. ale mnie nastraszyliście.. nie ładnie..