UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś ducha w tym towarzystwie wzajemnej adoracji nie ma. Czasy wspaniałości się skończyły, pozostały wspomnienia i na tych wspomnieniach jadą już od kilku lat... Organizacja dogorywa i z takimi statystami nic się nie da zrobić. Zabetonowali się jak pis w polityce w tle pejzażu elbląskiego i tyle. Słodka focia dla publiki. Tylko co cwańszy pisze swoje dokonania na 6 stroniczek. Od przedszkola, poprzez podstawówkę...
akuku