UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a wy jak pieski ujadacie a oni się na górze cieszą że naród głupi i podzielony! Przecież wy nic nie mozecie i nic nie znaczycie w ich polityce, ktoś wygrał ich i ta połowa narodu się cieysz a druga płacze, ot co, tyle wasze, ale i tak nikt wam pensji przez to nie podniósł chyba żę podatki mówi wam to cos? Podniecacie się tymi partiami a wasze ulice a ich kamienice, mówi wam to cos? Pozyteczni idtoci ci wyborcy :D