UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fantastyczne osoby, brak tylko na zdjęciu trochę młodszych niestety inżynierów mechaników. Myśl techniczna była zawsze w cenie. Elbląg też miał w tych tematach duże sukcesy, tu był przecież przemysł wysoce rozwinięty.