UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaka cenzuraaaaa Tylko Prawo i Sprawiedliwość i Prezydent Karol Nawrocki nas wyzwoli z niechcianego NIE!rządu.


Anuluj