UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Łatwo jest krytykować. Trudniej zrobić coś samemu. Jeśli ktoś wyszedł na prostą dzięki wsparciu (taka wypowiedź jest w artykule) to warto chociaż dla tego jednego człowieka. I zanim następnym razem skrytykujesz popatrz na swojego FB i zastanów ile tych uśmiechów jest prawdziwych.