UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łatwo jest krytykować. Trudniej zrobić coś samemu. Jeśli ktoś wyszedł na prostą dzięki wsparciu (taka wypowiedź jest w artykule) to warto chociaż dla tego jednego człowieka. I zanim następnym razem skrytykujesz popatrz na swojego FB i zastanów ile tych uśmiechów jest prawdziwych.


Anuluj