UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Misja Teen Challenge... " No zmiłujcie się... To jest jeszcze Polska!!!???. Zapytajcie pierwszego lepszego beneficjenta, czy rozumie tę nazwę. No ludzie złote... 🤦🏻


Anuluj