UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak nauczyciel na strajku kobiet wraz z uczennicami skandował hasło " hej hej aborcja jest ok " to było dobrze???? Brawo dla nauczyciela z muzycznej


Anuluj