UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak nauczyciel na strajku kobiet wraz z uczennicami skandował hasło " hej hej aborcja jest ok " to było dobrze???? Brawo dla nauczyciela z muzycznej
A jak nauczyciel na strajku kobiet wraz z uczennicami skandował hasło " hej hej aborcja jest ok " to było dobrze???? Brawo dla nauczyciela z muzycznej