UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie mi mecyje. Już musicie to w media wrzucac? WIelkie mi mecyje, w sejmie nie lepiej a jakoś nikt ich nie rozlicza tylko memy robi ale tu elblążkowo, szukają sensacji gdzie jej nie ma a prawa zawsze leży w zaroślach. Pozdro elo 600!