UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie mi mecyje. Już musicie to w media wrzucac? WIelkie mi mecyje, w sejmie nie lepiej a jakoś nikt ich nie rozlicza tylko memy robi ale tu elblążkowo, szukają sensacji gdzie jej nie ma a prawa zawsze leży w zaroślach. Pozdro elo 600!


Anuluj