UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W kwietniu 2026 r 4W-MBOT będzie przechodzić "lekką" restrukturyzację w ramach KOP (Komponent Obrony Pogranicza) jednakże stacjonowanie batalionów jest już ustanowione (Braniewo, Morąg, Giżycko, Olsztyn i Ełk) będzie tworzony batalion logistyczny ale na 99% tworzony będzie na bazie klog w m. Olsztyn.

ZawszeGotowiZawszeBlisko

Anuluj