UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze by było gdyby egzamin był bez łuku. ▪︎ Było by łatwiej zdać egzamin na prawo jazdy • Kursanci byli by lepiej przygotowani do egzaminu, bo zamiast tracić czas na ćwiczenia jazdy po łuku to by więcej jazdy po mieście było


Anuluj