UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg od czasów gdy władzę przejął ćwierk a później noszowy nie potrafił i nie potrafi pozyskiwać środków unijnych. Od 20 lat generalnego remontu wymaga torowisko na Całej ulicy Królewieckiej, Obrońców Pokoju, 1 Maja, 3maja, Ale. Grunwaldzkiej. Już w momencie zakupu tramwajów pesy w 2006 roku było wiadomo że tramwaje pesa wszędzie nie pojadą z racji fatalnego stanu torowiska i do dziś nic się w tym temacie nie zmieniło. Na tym rozwalonym torowisku mogły jeździć tylko helmuty i konstale odporne na dziadowskie tory. Czy te nowe będą mogły jeździć wszędzie? Tego opinia publiczna nie wie a powinna. Opinia publiczna powinna także wiedzieć ile obecnie zostało pojazdów PESA bo chodzą słuchy że połowa została już zezlomowana.

Nigdy więcej KO,PSL,Lewica

Anuluj